Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Mieszkanie

Trzebownisko, podkarpackie

  • 440 000 zł
  • 44 m²
  • 10 000 zł/m²

Zdjęcie

Natalia Bojda

Skontaktuj się

Mieszkanie

Trzebownisko, podkarpackie

zaktualizowane:
16 kwietnia 2026

440 000 zł

44 m²

10 000 zł/m²

Mieszkanie

Zaktualizowane: 16 kwietnia 2026

440 000 zł 44 m² 10 000 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Piętro:
1/3
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
1984
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
nowe wykończone

Piętro:

1/3

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

1984

Miejsce parkingowe:

parking publiczny / na ulicy

Stan mieszkania:

nowe wykończone

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 440 000 zł (10 000 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: kwiecień 2026
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 44 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: nowe wykończone
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1984 (blok w starym budownictwie)
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/3, jednostronne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica 4 m²
  • Czynsz: 900 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, pralka, płyta gazowa / elektryczna, piekarnik, lodówka
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Łazienka: prysznic
  • Media: gaz, siła; ogrzewanie: miejskie
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  •   Internet, telefon, telewizja kablowa
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
  • Źródło: biuro nieruchomości: PROSPER HOME, zaktualizowane: 16.04.2026
  •   numer ogłoszenia: 2052

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44 m, położone w Trzebownisko. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze w trzypiętrowym budynku z 1984 roku.

Natalia Bojda

695 460...

695 460 390

695 460 393

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.